Nacházíte se zde: Tara International > Reklamní textil >

Vesty

V kategorii je 22 položek.

Možnosti zobrazení:

Seřadit dle ceny vzestupně

Zobrazit položek na stránku: Způsob zobrazení:

 • Valencia vesta

  Valencia vesta

  Zimní vesta se stojatým límcem, mnoha předními kapsami. Materiál 100% polyester.

  Kód:
  3761339
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Vesta Tyndall z materiálu micro fleece

  Vesta Tyndall z materiálu micro fleece

  Vesta Tyndall z materiálu micro fleece. Přední kontrastní reverzní zip.Kontrastní plochý steh.Přední kapsy s kontrastním reverzním zipem.Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu.Táhla zipu s příjemným gripem.Kontrastní šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.Táhla zipu s příjemným gripem. Micro fleece ze 100% polyesteru, oboustranně česaný, z jedné strany protižmolkující úprava. 180 g/m2.

  Kód:
  100039437
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Vesta Tyndall z materiálu micro fleece

  Vesta Tyndall z materiálu micro fleece

  Vesta Tyndall z materiálu micro fleece. Přední kontrastní reverzní zip.Přední kapsy s kontrastním reverzním zipem.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Dlouhý zadní díl.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Kontrastní plochý steh.Táhla zipu s příjemným gripem.Kontrastní šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Micro fleece ze 100% polyesteru, oboustranně česaný, z jedné strany protižmolkující úprava. 18...

  Kód:
  100039438
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Belsan zateplená vesta

  Belsan zateplená vesta

  Unisex, prodyšná a voděodolná zateplená vesta s 2 kapsami na zip, polyester.

  Kód:
  3721222
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Vesta Mercer

  Vesta Mercer

  Vesta Mercer. 600 mm voděodolnost.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Přední zip s kontrastní páskou.Kapsy na ruce na zip.Elastický lem.Táhla zipu s příjemným gripem.Kontrastní šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100% polyester 290T s voděodolnou povrchovou úpravou a vodoodpuzující vrstvou. Výplň ze 100% polyesteru. 60 g/m2.

  Kód:
  100039434
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská vesta Mercer

  Dámská vesta Mercer

  Dámská vesta Mercer. 600 mm voděodolnost.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Přední zip s kontrastní páskou.Kapsy na ruce na zip.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Elastický lem.Táhla zipu s příjemným gripem.Kontrastní šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100% polyester 290T s voděodolnou povrchovou úpravou a vodoodpuzující vrstvou. Výplň ze 100% polyesteru. 60 g/m2.

  Kód:
  100039435
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Vesta Pallas s izolační vrstvou pro muže

  Vesta Pallas s izolační vrstvou pro muže

  Vesta Pallas s izolační vrstvou pro muže. Možnost značení uvnitř.Odtrhávací štítek pro větší pohodl.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce na zip.Elastický lem.Přední reverzní zip.Táhla zipu s příjemným gripem.Šatnové poutko. Vyrobená ze 100% nylonu, 380T s hladkou povrchovou úpravou. 38 g/m2.

  Kód:
  100039445
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Vesta Pallas s izolační vrstvou pro ženy

  Vesta Pallas s izolační vrstvou pro ženy

  Vesta Pallas s izolační vrstvou pro ženy. Možnost značení uvnitř.Odtrhávací štítek pro větší pohodl.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Náprsní kapsa na zip.Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Kapsy na ruce na zip.Elastický lem.Přední reverzní zip.Táhla zipu s příjemným gripem.Šatnové poutko. Vyrobená ze 100% nylonu, 380T s hladkou povrchovou úpravou. 38 g/m2.

  Kód:
  100039446
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Softshellová vesta Stinson

  Softshellová vesta Stinson

  Softshellová vesta Stinson. 8000 mm voděodolnost a 400 g/m2 prodyšnost.Dvojité stehování.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce na zip.Dlouhý zadní díl.Přední kontrastní reverzní zip.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Táhla zipu s příjemným gripem.Kontrastní šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Mechanicky tkaný stretch ze 100% polyesteru spojeného s mikrofleecem ze 100% polyester...

  Kód:
  100039441
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Softshellová dámská vesta Stinson

  Softshellová dámská vesta Stinson

  Softshellová dámská vesta Stinson. 8000 mm voděodolnost a 400 g/m2 prodyšnost.Dvojité stehování.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Dlouhý zadní díl.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce na zip.Přední kontrastní reverzní zip.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Táhla zipu s příjemným gripem.Kontrastní šatnové poutko. Mechanicky tkaný stretch ze 100% polyesteru spojeného s mikrofleecem ze 100% polyesteru s...

  Kód:
  100039442
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Lehká péřová vesta Fairview

  Lehká péřová vesta Fairview

  Lehká péřová vesta Fairview. Tkanina odolná peří.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Elastický lem.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce na zip.Přední zip s kontrastní páskou.Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě).Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Tkanina ze 100% nylonu s vodoodpuzující vrstvou, 20D. 90% prachové peří a 10% peří. 115 g/m2.

  Kód:
  100039432
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská lehká péřová vesta Fairview

  Dámská lehká péřová vesta Fairview

  Dámská lehká péřová vesta Fairview. Tkanina odolná peří.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce na zip.Elastický lem.Přední zip s kontrastní páskou.Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě).Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Tkanina ze 100% nylonu s vodoodpuzující vrstvou, 20D. 90% prachové peří a 10% peří. 115 g/m2.

  Kód:
  100039433
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Vesta Gravel

  Vesta Gravel

  Vesta Gravel. Odnímatelná kapuca.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Neviditelný zip na zádním panelu pro přístup k potiskovým plochám.Přední kapsy.Sedlo.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Taslon ze 100% polyesteru s laminací z akrylu. Podšívka z prošívaného taftu, 100% polyester. 107 g/m2.

  Kód:
  100033441
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská vesta Gravel

  Dámská vesta Gravel

  Dámská vesta Gravel. Odnímatelná kapuca.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Neviditelný zip na zádním panelu pro přístup k potiskovým plochám.Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Přední kapsy.Sedlo.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Taslon ze 100% polyesteru s laminací z akrylu. Podšívka z prošívaného taftu, 100% polyester. 107 g/m2.

  Kód:
  100033442
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Tkaná vesta Fontaine

  Tkaná vesta Fontaine

  Tkaná vesta Fontaine. Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Dlouhý zadní díl.Přední kontrastní reverzní zip.Přední kapsy s kontrastním reverzním zipem.Náprsní kapsa na zip.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Kontrastní plochý steh.Kontrastní vnitřní díl.Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu.Kontrastní šatnové poutko. 100% polyester s česanou zadní částí. 305 g/m2.

  Kód:
  100039439
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Tkaná dámská vesta Fontaine

  Tkaná dámská vesta Fontaine

  Tkaná dámská vesta Fontaine. Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Dlouhý zadní díl.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Přední kontrastní reverzní zip.Přední kapsy s kontrastním reverzním zipem.Náprsní kapsa na zip.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Kontrastní plochý steh.Kontrastní vnitřní díl.Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu. 100% polyester s česanou zadní částí. 305 g/m2.

  Kód:
  100039440
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Pánská vesta Junction s izolační vrstvou

  Pánská vesta Junction s izolační vrstvou

  Pánská vesta Junction s izolační vrstvou. Sbalitelný do dolní levé kapsy.Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Přední reverzní zip.Přední kapsa se zipem.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100% nylonové matné ciré, 380T tkanina, vodoodpudivá a s odolností proti průniku peří. 100% polyester s nápln...

  Kód:
  100039443
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská vesta Junction s izolační vrstvou

  Dámská vesta Junction s izolační vrstvou

  Dámská vesta Junction s izolační vrstvou. Sbalitelný do dolní levé kapsy.Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Přední reverzní zip.Přední kapsa se zipem.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100% nylonové matné ciré, 380T tkanina, vodoodpudivá a s odol...

  Kód:
  100039444
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Vesta Mixed Doubles

  Vesta Mixed Doubles

  Vesta Mixed Doubles. Kontrastní barva podšívky single jersey.Odnímatelná kapuca.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Přední kapsy.Vnitřní kapsa.Přední zip s kontrastní páskou.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Károvaný vzor (tvar diamantu) ze 100% nylonu s bílou laminací z akrylu. 48 g/m2.

  Kód:
  100033437
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská vesta Mixed Doubles

  Dámská vesta Mixed Doubles

  Dámská vesta Mixed Doubles. Kontrastní barva podšívky single jersey.Odnímatelná kapuca.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Vnitřní kapsa.Přední kapsy.Přední zip s kontrastní páskou.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Károvaný vzor (tvar diamantu) ze 100% nylonu s bílou laminací z akrylu. 48 g/m2.

  Kód:
  100033438
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Swing izolační vesta

  Swing izolační vesta

  Swing izolační vesta. 8000 mm voděodolnost a 600 g/m2 prodyšnost.Kontrastní barva podšívky single jersey.Stahovací šňůrky ve spodním lemu s olivkami.Dlouhý zadní díl.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Přední kovový zip.Dvojité stehování.Přední kapsy.Značka na zapínání.Kontrastní šatnové poutko. Tkaná ze 100% polyesteru s nepromokavou úpravou. 105 g/m2.

  Kód:
  100033443
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská vesta Swing

  Dámská vesta Swing

  Dámská vesta Swing. Tkanina ze 100% polyesteru s voděodolnou povrchovou úpravou. 105 g/m2.

  Kód:
  100033444
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací