Nacházíte se zde: Tara International > Reklamní textil >

Bundy

V kategorii je 47 položek.

Možnosti zobrazení:

Seřadit dle ceny vzestupně

Zobrazit položek na stránku: Způsob zobrazení:

 • Peyten fleecová bunda

  Peyten fleecová bunda

  Bunda z mikro polar fleecu s krátkým zipem a s protižmolkující úpravou. 100% polyester, 155 g/m2.

  Kód:
  3741919
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda action sbalitelná do levé kapsy

  Bunda action sbalitelná do levé kapsy

  Bunda action sbalitelná do levé kapsy. Sbalitelný do dolní levé kapsy.Roll-away kapuce.Stahovací šňůrky ve spodním lemu s olivkami.Pouzdro s elastickou páskou.Elastické manžetky.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Tkanina ze 100% polyesteru s laminací z bílého akrylu. 64 g/m2.

  Kód:
  100033347
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Mikina Rixford na zip

  Mikina Rixford na zip

  Mikina Rixford na zip. Přední kontrastní reverzní zip.Přední kapsy s kontrastním reverzním zipem.Kontrastní plochý steh.Otvor v manžetě na palec.Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu.Kontrastní šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.Táhla zipu s příjemným gripem.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Micro fleece ze 100% polyesteru, oboustranně česaný, z jedné strany protižmolkující úprava...

  Kód:
  100039508
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská mikina Rixford na zip

  Dámská mikina Rixford na zip

  Dámská mikina Rixford na zip. Přední kontrastní reverzní zip.Přední kapsy s kontrastním reverzním zipem.Kontrastní plochý steh.Otvor v manžetě na palec.Dlouhý zadní díl.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu.Kontrastní šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí.Táhla zipu s příjemným gripem. Micro fleece ze 100% polyesteru, oboustranně česaný, z jedné strany protižmo...

  Kód:
  100039509
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Luzat bunda

  Luzat bunda

  Vodě a větru odolná bunda z lesklého polyesteru. S kapucí, na zip a s předními kapsami na zip. 100% polyester.

  Kód:
  3741921
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Softshellová bunda

  Softshellová bunda

  Softshellová bunda na zip, 94% polyester / 6% elastan se 3 kapsami. Prodyšná a voděodolná, 300 g/m2.

  Kód:
  3791513
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Baidok softshellová bunda

  Baidok softshellová bunda

  Voděodolná, prodyšná softshellová bunda na zip se 2 předními kapsami. 94% polyester/6% elastan, 300 g/m2.

  Kód:
  3741693
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda Signal

  Bunda Signal

  Bunda Signal. 600 mm voděodolnost.Reflexní detaily.Sbalitelný do dolní levé kapsy.Ventilace vzadu.Elastické manžetky.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Kapsy na ruce na zip.Náprsní kapsa na zip.Přední kontrastní reverzní zip.Táhla zipu s příjemným gripem. Tkanina s grafickým vzorem. 100% polyester s voděodolnou povrchovou úpravou a vodoodpudivou vrstvou. 40 g/m2.

  Kód:
  100039347
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská bunda Signal

  Dámská bunda Signal

  Dámská bunda Signal. 600 mm voděodolnost.Reflexní detaily.Sbalitelný do dolní levé kapsy.Ventilace vzadu.Elastické manžetky.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Kapsy na ruce na zip.Náprsní kapsa na zip.Přední kontrastní reverzní zip.Táhla zipu s příjemným gripem. Tkanina s grafickým vzorem. 100% polyester s voděodolnou povrchovou úpravou a vodoodpudivou vrstvou. 40 g/m2.

  Kód:
  100039348
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Softshellová bunda Orion pro muže

  Softshellová bunda Orion pro muže

  Softshellová bunda Orion pro muže. Možnost značení uvnitř.Odtrhávací štítek pro větší pohodl.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce.Vnitřní chlopeň.Šatnové poutko. Elastická tkanina ze 100% polyesteru s mikro fleecem ze 100% polyesteru. 250 g/m2.

  Kód:
  100038335
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Softshellová bunda Orion pro ženy

  Softshellová bunda Orion pro ženy

  Softshellová bunda Orion pro ženy. Možnost značení uvnitř.Odtrhávací štítek pro větší pohodl.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Vnitřní chlopeň.Šatnové poutko. Elastická tkanina ze 100% polyesteru s mikro fleecem ze 100% polyesteru. 250 g/m2.

  Kód:
  100038336
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda s kapucí Norquay

  Bunda s kapucí Norquay

  Bunda s kapucí Norquay. 600 mm voděodolnost.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Přední zip s kontrastní páskou.Kapsy na ruce na zip.Elastický lem.Táhla zipu s příjemným gripem.Kontrastní šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100% polyester 290T s voděodolnou povrchovou úpravou a vodoodpudivou vrstvou. Výplň ze 100% polyesteru. 60 g/m2.

  Kód:
  100039333
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská bunda s kapucí Norquay

  Dámská bunda s kapucí Norquay

  Dámská bunda s kapucí Norquay. 600 mm voděodolnost.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Přední zip s kontrastní páskou.Kapsy na ruce na zip.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Elastický lem.Táhla zipu s příjemným gripem.Kontrastní šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100% polyester 290T s voděodolnou povrchovou úpravou a vodoodpudivou vrstvou. Výplň ze 100% polyesteru. 60 g/m2.

  Kód:
  100039334
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda Smithers

  Bunda Smithers

  Bunda Smithers. 1000 mm voděodolnost.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Odnímatelná kapuca.Vnitřní kapsa.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce na zip.Reflexní detaily.Přední zip s kontrastní páskou.Táhla zipu s příjemným gripem. Tkanina ze 100% polyesteru s voděodolnou povrchovou úpravou a vodoodpudivou vrstvou. Podšívka 100% polyester s protižmolkovou úpravou. 125 g/m2.

  Kód:
  100039325
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská bunda Smithers

  Dámská bunda Smithers

  Dámská bunda Smithers. 1000 mm voděodolnost.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Odnímatelná kapuca.Vnitřní kapsa.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce na zip.Reflexní detaily.Přední zip s kontrastní páskou. Tkanina ze 100% polyesteru s voděodolnou povrchovou úpravou a vodoodpudivou vrstvou. Podšívka 100% polyester s protižmolkovou úpr...

  Kód:
  100039326
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Lehká bunda Flint

  Lehká bunda Flint

  Lehká bunda Flint. 600 mm voděodolnost.Roll-away kapuce.Díry pro palce.Náprsní kapsa na zip.Ventilace vzadu.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Přední kontrastní reverzní zip.Reflexní detaily.Elastické manžetky.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami. 100% polyester 240T s vrstvou odolnou vůči vodě a vodoodpudivou povrchovou úpravou. 80 g/m2.

  Kód:
  100038329
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Lehká dámská bunda Flint

  Lehká dámská bunda Flint

  Lehká dámská bunda Flint. 600 mm voděodolnost.Roll-away kapuce.Díry pro palce.Náprsní kapsa na zip.Ventilace vzadu.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Reflexní detaily.Elastické manžetky.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami. 100% polyester 240T s vrstvou odolnou vůči vodě a vodoodpudivou povrchovou úpravou. 80 g/m2.

  Kód:
  100038330
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda Stance

  Bunda Stance

  Bunda Stance. Nastavitelné manžetky s druky.Náprsní kapsa na zip.Vnitřní kapsa.Na zádech dva rozparky zapínané na nýty.Kapsy na ruce na zip.Artikulované lokty.Ergonomické rukávy.Táhla zipu s příjemným gripem.Gravírované knoflíčky. Popelín ze 100% polyesteru, PU vrstva z vnitřní strany tkaniny. 90 g/m2.

  Kód:
  100033354
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská bunda Stance

  Dámská bunda Stance

  Dámská bunda Stance. 3/4 délka.Nastavitelné manžetky s druky.Vnitřní kapsa.Na zádech dva rozparky zapínané na nýty.Kapsy na ruce na zip.Artikulované lokty.Ergonomické rukávy.Táhla zipu s příjemným gripem.Gravírované knoflíčky. Popelín ze 100% polyesteru, PU vrstva z vnitřní strany tkaniny. 90 g/m2.

  Kód:
  100033355
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Karmine softshell bunda

  Karmine softshell bunda

  Karmine softshell bunda. Možnost značení uvnitř.Odtrhávací štítek pro větší pohodl.Přední kontrastní reverzní zip.Vnitřní chlopeň.Přední kapsy.Artikulované lokty.Ergonomické rukávy.Táhla zipu s příjemným gripem.Kontrastní šatnové poutko. Mechanicky roztažitelné, tkané ze 100% polyesteru se 100% polyesterovým úpletem s nepromokavou, prodyšnou membránou a voděodolným povrchem. 210 g/m2.

  Kód:
  100038333
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská softshellová bunda Karmine, vlastní soukromá značka

  Dámská softshellová bunda Karmine, vlastní soukromá značka

  Dámská softshellová bunda Karmine, vlastní soukromá značka. Možnost značení uvnitř.Odtrhávací štítek pro větší pohodl.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Přední kontrastní reverzní zip.Vnitřní chlopeň.Přední kapsy.Artikulované lokty.Ergonomické rukávy.Táhla zipu s příjemným gripem. Strečová tkanina ze 100% polyesteru vázaná s interlokovým úpletem ze 100% polyesteru s nepromokavou, prodyšnou membránou a vodoodpudivou povrchovou úpra...

  Kód:
  100038334
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Softshellová bunda Langley

  Softshellová bunda Langley

  Softshellová bunda Langley. 5000 mm voděodolnost a 3000 g/m2 prodyšnost.Tři vrstvy: čtyřcestný stretch, TPU, mikrofleece.Odnímatelná kapuca.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Přední kontrastní reverzní zip.Kapsy na ruce na zip.Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě).Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Tkanina z 90% polyesteru a 10% elastan...

  Kód:
  100039323
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská softshellová bunda Langley

  Dámská softshellová bunda Langley

  Dámská softshellová bunda Langley. 5000 mm voděodolnost a 3000 g/m2 prodyšnost.Tři vrstvy: čtyřcestný stretch, TPU, mikrofleece.Odnímatelná kapuca.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Přední kontrastní reverzní zip.Kapsy na ruce na zip.Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě).Potisk štítku technologií heat transfer pr...

  Kód:
  100039324
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská bunda Top Spin

  Dámská bunda Top Spin

  Dámská bunda Top Spin. 200 mm voděodolnost.Roll-away kapuce.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Vnitřní kapsa.Přední kapsy.Sedlo.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100% polyester s AC povlakem. Podšívka ze 100% polyesteru. Taft. 107 g/m2.

  Kód:
  100033349
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda Top Spin

  Bunda Top Spin

  Bunda Top Spin. 200 mm voděodolnost.Roll-away kapuce.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Přední kapsy.Vnitřní kapsa.Sedlo.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100% polyester s AC povlakem. Podšívka ze 100% polyesteru. Taft. 107 g/m2.

  Kód:
  100033348
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda Atlas s izolační vrstvou pro muže

  Bunda Atlas s izolační vrstvou pro muže

  Bunda Atlas s izolační vrstvou pro muže. Možnost značení uvnitř.Odtrhávací štítek pro větší pohodl.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce na zip.Elastický lem.Přední reverzní zip.Táhla zipu s příjemným gripem.Šatnové poutko. Vyrobená ze 100% nylonu, 380T s hladkou povrchovou úpravou. 38 g/m2.

  Kód:
  100039349
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda Atlas s izolační vrstvou pro ženy

  Bunda Atlas s izolační vrstvou pro ženy

  Bunda Atlas s izolační vrstvou pro ženy. Možnost značení uvnitř.Odtrhávací štítek pro větší pohodl.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Náprsní kapsa na zip.Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Kapsy na ruce na zip.Elastický lem.Přední reverzní zip.Táhla zipu s příjemným gripem.Šatnové poutko. Vyrobená ze 100% nylonu, 380T s hladkou povrchovou úpravou. 38 g/m2.

  Kód:
  100039350
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Softshellová bunda Maxson

  Softshellová bunda Maxson

  Softshellová bunda Maxson. 8000 mm voděodolnost a 400 g/m2 prodyšnost.Přední kontrastní reverzní zip.Vnitřní chlopeň.Kapsy pro ruce na zip.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Artikulované lokty.Ergonomické rukávy.Táhla zipu s příjemným gripem.Dvojité stehování.Kontrastní šatnové poutko. Strečová tkanina ze 100% polyesteru s mechanickou odolností, vázaná s materiálem micro fleece ze 100% polyesteru s nepromokavou, prodyšnou membránou a vodoodpud...

  Kód:
  100038331
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská softshellová bunda Maxson

  Dámská softshellová bunda Maxson

  Dámská softshellová bunda Maxson. 8000 mm voděodolnost a 400 g/m2 prodyšnost.Přední kontrastní reverzní zip.Dlouhý zadní díl.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Artikulované lokty.Ergonomické rukávy.Dvojité stehování.Vnitřní chlopeň.Táhla zipu s příjemným gripem. Strečová tkanina ze 100% polyesteru s mechanickou odolností, vázaná s materiálem micro fleece ze 100% polyesteru s nepromokavou, prodyšn...

  Kód:
  100038332
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda Tremblant

  Bunda Tremblant

  Bunda Tremblant. Přední kontrastní reverzní zip.Přední kapsy s kontrastním reverzním zipem.Náprsní kapsa.Díry pro palce.Dlouhý zadní díl.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Kontrastní plochý steh.Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Kontrastní sedlo.Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu. 100% polyester, počesané na rubu. 305 g/m2.

  Kód:
  100039504
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská bunda Tremblant

  Dámská bunda Tremblant

  Dámská bunda Tremblant. Přední kontrastní reverzní zip.Přední kapsy s kontrastním reverzním zipem.Dlouhý zadní díl.Díry pro palce.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Náprsní kapsa.Kontrastní plochý steh.Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Kontrastní sedlo.Elastické šňůrky v kontrastní barvě. 100% polyester, počesané na rubu. 305 g/m2.

  Kód:
  100039505
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Oteplená bunda Under Spin

  Oteplená bunda Under Spin

  Oteplená bunda Under Spin. 200 mm voděodolnost.Roll-away kapuce.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Přední kapsy.Vnitřní kapsa.Sedlo.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Taslon ze 100% polyesteru s laminací z akrylu. Podšívka z prošívaného taftu, 100% polyester. Výplň 100% polyester. 107 g/m2.

  Kód:
  100033352
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská oteplená bunda Under Spin

  Dámská oteplená bunda Under Spin

  Dámská oteplená bunda Under Spin. 200 mm voděodolnost.Roll-away kapuce.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Vnitřní kapsa.Přední kapsy.Sedlo.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Taslon ze 100% polyesteru s laminací z akrylu. Podšívka z prošívaného taftu, 100% polyester. Výplň 100% polyester. 107 g/m2.

  Kód:
  100033353
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Pánská termobunda Silverton,sbalitelná do malého pytlíku

  Pánská termobunda Silverton,sbalitelná do malého pytlíku

  Pánská termobunda Silverton,sbalitelná do malého pytlíku. Sbalitelný do dolní levé kapsy.Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Elastické manžetky.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Ergonomické rukávy.Kapsy na ruce na zip.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100% nylonová tkanina 380T, vodoodpudivá a impregnovaná. 100% polyesterová v...

  Kód:
  100039345
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská oteplená bunda Silverton

  Dámská oteplená bunda Silverton

  Dámská oteplená bunda Silverton. Sbalitelný do dolní levé kapsy.Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Elastické manžetky.Ergonomické rukávy.Přední kontrastní reverzní zip.Kapsy na ruce na zip.Šatnové poutko. 100% nylonová tkanina 380T, vodoodpudivá a impregnovaná. 100% polyesterová výplň...

  Kód:
  100039346
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Chuck softshellová bunda

  Chuck softshellová bunda

  Chuck softshellová bunda. 3000 mm voděodolnost a 3000 g/m2 prodyšnost.Vnitřní kapsa na elektroniku.Kapsy na ruce na zip.Náprsní kapsa na zip.Reflexní detaily.Průkrčník ve dvou barvách.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Single Jersey úplet ze 100 % polyesteru a 100 % polyester micro flísu.

  Kód:
  100033358
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská softshellová bunda Chuck

  Dámská softshellová bunda Chuck

  Dámská softshellová bunda Chuck. 3000 mm voděodolnost a 3000 g/m2 prodyšnost.Vnitřní kapsa na elektroniku.Kapsy na ruce na zip.Náprsní kapsa na zip.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Reflexní detaily.Průkrčník ve dvou barvách.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Jednolícní žerzejový úplet ze 100% polyesteru ve vazbě s materiálem mikro-fleece ze 100% polyesteru.

  Kód:
  100033359
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Softshellová bunda Match

  Softshellová bunda Match

  Softshellová bunda Match. 3000 mm voděodolnost a 3000 g/m2 prodyšnost.Tři vrstvy: Źerzej, TPU, fleece.Dlouhý zadní díl.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Kapsy na ruce na zip.Kapsa na rukávu se zipem.Přední kontrastní reverzní zip.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Jednolícní žerzejový úplet ze 100% polyesteru ve vazbě s materiálem mikro fleece ze 100% p...

  Kód:
  100033318
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská softshellová bunda Match

  Dámská softshellová bunda Match

  Dámská softshellová bunda Match. 3000 mm voděodolnost a 3000 g/m2 prodyšnost.Tři vrstvy: Źerzej, TPU, fleece.Dlouhý zadní díl.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Nastavitelné manžetky na suchý zip.Kapsy na ruce na zip.Kapsa na rukávu se zipem.Přední kontrastní reverzní zip.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Jednolícní žerzejový úplet ze 100% ...

  Kód:
  100033319
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Oteplená bunda Banff

  Oteplená bunda Banff

  Oteplená bunda Banff. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Dlouhý zadní díl.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Lemování.Reflexní detaily.Přední zip s kontrastní páskou.Táhla zipu s příjemným gripem.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100% nylonová tkanina 380T, vodoodpudivá a impregnovaná. Kontrastní tkanina: 94% polyester, 6% elastan s vodoodpudivou úpra...

  Kód:
  100039343
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská oteplená bunda Banff

  Dámská oteplená bunda Banff

  Dámská oteplená bunda Banff. Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Dlouhý zadní díl.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Lemování.Přední zip s kontrastní páskou.Táhla zipu s příjemným gripem.Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100% nylonová tkanina 380T, vodoodpudivá a impregnovaná. Kontrastní tkanina: 94% poly...

  Kód:
  100039344
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Hutch izolovaná hybridní bunda

  Hutch izolovaná hybridní bunda

  Hutch izolovaná hybridní bunda. Prošívané tělo a pletená kontrastní textilie.Vnitřní kapsa na elektroniku.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Kapsy na ruce na zip.Chránič brady.Šatnové poutko.Průkrčník ve dvou barvách.Praporková značka na bočním švu.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 100 % nylon full dull cire, tkané 380T s PA povlakem a vodu odpuzujícím povrchem. Kontrastní látka: 100 % p...

  Kód:
  100033360
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Hutch izolovaná hybridní bunda

  Hutch izolovaná hybridní bunda

  Hutch izolovaná hybridní bunda. Prošívané tělo a pletená kontrastní textilie.Vnitřní kapsa na elektroniku.Elastické šňůrky v kapuci a spodním lemu s nastavitelnými olivkami.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Chránič brady.Kapsy na ruce na zip.Šatnové poutko.Průkrčník ve dvou barvách.Praporková značka na bočním švu. 100% nylonová tkanina 380T s PA povrchem vodoodpudivá a impregnovaná. Kontrastní tkanina: 100% polyester s česanu zad...

  Kód:
  100033361
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Oteplená bunda Bouncer

  Oteplená bunda Bouncer

  Oteplená bunda Bouncer. Tkanina ze 100% polyesteru s voděodolnou povrchovou úpravou. 105 g/m2.

  Kód:
  100033356
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Zateplená dámská bunda Bouncer

  Zateplená dámská bunda Bouncer

  Zateplená dámská bunda Bouncer. 8000 mm voděodolnost a 600 g/m2 prodyšnost.Kontrastní barva podšívky single jersey.Stahovací šňůrky ve spodním lemu s olivkami.Dlouhý zadní díl.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Nastavitelné manžetky s druky.Přední kovový zip.Dvojité stehování.Vnitřní kapsa. Tkaná ze 100% polyesteru s nepromokavou úpravou. 105 g/m2.

  Kód:
  100033357
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská lehká péřová bunda Scotia

  Dámská lehká péřová bunda Scotia

  Dámská lehká péřová bunda Scotia. Tkanina odolná peří.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Kapsa na rukávu se zipem.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce na zip.Elastický lem.Přední zip s kontrastní páskou.Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě).Šatnové poutko. Tkanina ze 100% nylonu s vodoodpuzující vrstvou, 20D. 90% prachové peří a 10% peří. 115 g/m2.

  Kód:
  100039318
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Lehká péřová bunda Scotia

  Lehká péřová bunda Scotia

  Lehká péřová bunda Scotia. Tkanina odolná peří.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Kapsa na rukávu se zipem.Náprsní kapsa na zip.Kapsy na ruce na zip.Elastický lem.Přední zip s kontrastní páskou.Příjemná táhla zipů (s extra sadou v antracitové barvě).Šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Tkanina ze 100% nylonu s vodoodpuzující vrstvou, 20D. 90% prachové peří a 10% peří. 115 g/m2.

  Kód:
  100039317
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací