Nacházíte se zde: Tara International > Reklamní textil >

Fleece

V kategorii je 10 položek.

Možnosti zobrazení:

Seřadit dle ceny vzestupně

Zobrazit položek na stránku: Způsob zobrazení:

 • Fleecová bunda

  Fleecová bunda

  Fleecová bunda ze 100% polyesteru s protižmolkující úpravou, s kapsami na zip, 300 g/m2.

  Kód:
  3004787
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Mikina

  Mikina

  Mikina z předsráženého fleecu s kapucí a kovovým zipem a kapsami,  50% bavlny/50% polyesteru, 279 g/m2 (bílá 265 g/m2).

  Kód:
  3004318
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda Drop shot z materiálu mikro fleece

  Bunda Drop shot z materiálu mikro fleece

  Bunda Drop shot z materiálu mikro fleece. Kapsy na ruce na zip.Kapsa na rukávu se zipem.Elastický lem.Vnitřní chlopeň.Ochrana brady.Ploché stehování.Kontrastní sedlo.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Mikro fleece ze 100% polyesteru. Oboustranně česaný, z jedné strany protižmolková úprava. 190 g/m2.

  Kód:
  100033498
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská bunda Drop shot z materiálu mikro fleece

  Dámská bunda Drop shot z materiálu mikro fleece

  Dámská bunda Drop shot z materiálu mikro fleece. Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Kapsa na rukávu se zipem.Kapsy na ruce na zip.Ploché stehování.Ochrana brady.Vnitřní chlopeň.Elastický lem.Kontrastní sedlo.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Mikro fleece ze 100% polyesteru. Oboustranně česaný, z jedné strany protižmolková úprava. 190 g/m2.

  Kód:
  100033499
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda Brossard z materiálu mikro fleece

  Bunda Brossard z materiálu mikro fleece

  Bunda Brossard z materiálu mikro fleece. Přední reverzní zip.Kapsy na ruce na zip.Elastické šňůrky v kontrastní barvě.Díry pro palce.Raglánové rukávy.Saténová lemovka výstřihu.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Kontrastně barvené lemy v kapse.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Mikro fleece ze 100% polyesteru. Oboustranně česaný, z jedné strany protižmolková úprava. 190 g/m2.

  Kód:
  100039494
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská bunda Brossard z materiálu mikro fleece

  Dámská bunda Brossard z materiálu mikro fleece

  Dámská bunda Brossard z materiálu mikro fleece. Přední reverzní zip.Kapsy na ruce na zip.Elastický lem.Díry pro palce.Raglánové rukávy.Saténová lemovka výstřihu.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Kontrastně barvené lemy v kapse.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Mikro fleece ze 100% polyesteru. Oboustranně česaný, z jedné strany protižmolková úprava. 190 g/m2.

  Kód:
  100039495
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Pitch mikroflísová bunda

  Pitch mikroflísová bunda

  Pitch mikroflísová bunda. Kapsy na ruce na zip.Náprsní kapsa na zip.Otvor v manžetě na palec.Kontrastní barva na rubu límečku.Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Přední kontrastní reverzní zip.Táhla zipu s příjemným gripem.Průkrčník ve dvou barvách.Tkaná značka.Praporková značka na bočním švu. Mikroflís ze 100% polyesteru. 200 g/m2.

  Kód:
  100033500
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská bunda Pitch z materiálu mikro fleece

  Dámská bunda Pitch z materiálu mikro fleece

  Dámská bunda Pitch z materiálu mikro fleece. Kapsy na ruce na zip.Náprsní kapsa na zip.Otvor v manžetě na palec.Kontrastní barva na rubu límečku.Vnitřní port na sluchátka s průtahem na kabel.Přední kontrastní reverzní zip.Táhla zipu s příjemným gripem.Průkrčník ve dvou barvách.Tkaná značka.Praporková značka na bočním švu. Mikro fleece ze 100% polyesteru. 200 g/m2.

  Kód:
  100033501
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Bunda Mani z materiálu power fleece se zipem v celé délce

  Bunda Mani z materiálu power fleece se zipem v celé délce

  Bunda Mani z materiálu power fleece se zipem v celé délce. Tkanina se 4směrným strečem.Díry pro palce.Reflexní detaily.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Vnitřní kapsa na elektroniku.Elastický lem.Přední kapsy se zipem.Kapsa na rukávu se zipem.Kontrastní sedlo.Saténová lemovka výstřihu. Jednolícní žerzejový úplet, 91% polyester a 9% elastan, s povrchovou úpravou odvádějící vlhkost. Z rubu česaný materiál. 245 g/m2.

  Kód:
  100039492
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská bunda Mani z materiálu power fleece se zipem v celé délce

  Dámská bunda Mani z materiálu power fleece se zipem v celé délce

  Dámská bunda Mani z materiálu power fleece se zipem v celé délce. Tkanina se 4směrným strečem.Díry pro palce.Reflexní detaily.Vnitřní bouřková chlopeň s ochranou brady.Vnitřní kapsa na elektroniku.Elastický lem.Přední kapsy se zipem.Kapsa na rukávu se zipem.Kontrastní sedlo.Saténová lemovka výstřihu.Kontrastní sedlo. Jednolícní žerzejový úplet, 91% polyester a 9% elastan, s povrchovou úpravou odvádějící vlhkost. Z rubu česaný materiál. 245 g/m2.

  Kód:
  100039493
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací