Nacházíte se zde: Tara International > Reklamní textil >

Mikiny

V kategorii je 23 položek.

Možnosti zobrazení:

Seřadit dle ceny vzestupně

Zobrazit položek na stránku: Způsob zobrazení:

 • Mikina

  Mikina

  Mikina s kulatým výstřihem, 50% bavlna/50% polyester, 279 g/m2 (bílá 265 g/m2).

  Kód:
  3059053
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Mikina Reflex s kapucí

  Mikina Reflex s kapucí

  Mikina Reflex s kapucí. Výstřih se 4 knoflíčky.Úzký plochý steh.Díry pro palce.Podšívka single jersey uvnitř kapuce.Průkrčník ve dvou barvách.Gravírované knoflíčky v barvě.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Francouzské froté, 52% bavlna, 48% polyester. 210 g/m2.

  Kód:
  100033256
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská mikina Reflex s kapucí

  Dámská mikina Reflex s kapucí

  Dámská mikina Reflex s kapucí. Výstřih se 4 knoflíčky.Úzký plochý steh.Díry pro palce.Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Podšívka single jersey uvnitř kapuce.Průkrčník ve dvou barvách.Gravírované knoflíčky v barvě.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Francouzské froté, 52% bavlna, 48% polyester. 210 g/m2.

  Kód:
  100033257
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Sbalitelná bunda Egmont

  Sbalitelná bunda Egmont

  Sbalitelná bunda Egmont. 600 mm voděodolnost.Sbalitelný do dolní levé kapsy.Lemování.Ventilace vzadu.Díry pro palce.Přední kontrastní reverzní zip.Elastické manžetky.Kontrastní barva na rubu límečku.Artikulované lokty.Kapsy na ruce na zip. 100% polyester 240T s vrstvou odolnou vůči vodě a vodoodpudivou povrchovou úpravou. 80 g/m2.

  Kód:
  100038327
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská sbalitelná bunda Egmont

  Dámská sbalitelná bunda Egmont

  Dámská sbalitelná bunda Egmont. 600 mm voděodolnost.Sbalitelný do dolní levé kapsy.Ventilace vzadu.Tvarované švy a zúžený pas pro zeštíhlující fit.Díry pro palce.Lemování.Elastické manžetky.Artikulované lokty.Přední kontrastní reverzní zip.Kontrastní barva na rubu límečku. 100% polyester 240T s vrstvou odolnou vůči vodě a vodoodpudivou povrchovou úpravou. 80 g/m2.

  Kód:
  100038328
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Mikina Toss s kulatým výstřihem

  Mikina Toss s kulatým výstřihem

  Mikina Toss s kulatým výstřihem. Kulatý výstřih.Plochý žebrový límeček.Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Sedlo.Průkrčník ve dvou barvách.Praporková značka na bočním švu.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Francouzské froté, 50% bavlna a 50% polyester. 285 g/m2.

  Kód:
  100033248
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Košilová mikina Referee

  Košilová mikina Referee

  Košilová mikina Referee. Na dva knoflíčky.Plochý žebrový límeček.Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Sedlo.Průkrčník ve dvou barvách.Gravírované knoflíčky v barvě.Praporková značka na bočním švu.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Francouzské froté, 50% bavlna a 50% polyester. 285 g/m2.

  Kód:
  100033249
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská mikina Perren

  Dámská mikina Perren

  Dámská mikina Perren. Přední kontrastní reverzní zip.Stretchová látka.Klokaní kapsa.Vnitřní kapsa na elektroniku.Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Zpevňující kontrastní lemovka výstřihu.Kontrastní šatnové poutko.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 91% polyester, 9% elastan, melánž. 230 g/m2.

  Kód:
  100039503
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Surrey unisex svetr s kulatým výstřihem

  Surrey unisex svetr s kulatým výstřihem

  Surrey unisex svetr s kulatým výstřihem. Kulatý výstřih.Žebrový úplet v-vkládek vpředu na středu.Počesané na vnitřní straně.Plochý žebrový límeček.Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Hedvábný průramník.Sedlo.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Úplet z 80 % bavlny a 20 % polyesteru,česané na vnitřní straně. 300 g/m2.

  Kód:
  100038222
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Arora celopropínací svetr na zip s kapucí pro děti

  Arora celopropínací svetr na zip s kapucí pro děti

  Arora celopropínací svetr na zip s kapucí pro děti. Žebrový úplet bočních panelů.Plochý žebrový límeček.Žebrový úplet spodního lemu.Klokaní kapsa.Podšívka single jersey uvnitř kapuce.Sedlo.Saténová lemovka výstřihu.Kontrastní rybí steh.Gravírovaná postříbřená očka.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Úplet z 80 % bavlny a 20 % polyesteru, kartáčované na vnitřní straně. 300 g/m2.

  Kód:
  100038225
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Mikina Alley s kapucí

  Mikina Alley s kapucí

  Mikina Alley s kapucí. Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Stahovací šňůrka v kapuci.Klokaní kapsa.Sedlo.Průkrčník ve dvou barvách.Gravírovaná postříbřená očka.Praporková značka na bočním švu.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Francouzské froté, 50% bavlna a 50% polyester. 285 g/m2.

  Kód:
  100033250
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská mikina Alley s kapucí

  Dámská mikina Alley s kapucí

  Dámská mikina Alley s kapucí. Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Stahovací šňůrka v kapuci.Klokaní kapsa.Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Sedlo.Průkrčník ve dvou barvách.Gravírovaná postříbřená očka.Praporková značka na bočním švu.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Francouzské froté, 50% bavlna a 50% polyester. 285 g/m2.

  Kód:
  100033251
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Mikina Open s kapucí, zip v celé délce

  Mikina Open s kapucí, zip v celé délce

  Mikina Open s kapucí, zip v celé délce. Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Stahovací šňůrka v kapuci.Klokaní kapsa.Táhla zipu s příjemným gripem.Průkrčník ve dvou barvách.Sedlo.Gravírovaná postříbřená očka.Praporková značka na bočním švu.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Francouzské froté, 50% bavlna a 50% polyester. 285 g/m2.

  Kód:
  100033252
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská mikina Open s kapucí, zip v celé délce

  Dámská mikina Open s kapucí, zip v celé délce

  Dámská mikina Open s kapucí, zip v celé délce. Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Klokaní kapsa.Stahovací šňůrka v kapuci.Zúžený pás pro zeštíhlující outfit.Táhla zipu s příjemným gripem.Sedlo.Průkrčník ve dvou barvách.Gravírovaná postříbřená očka.Praporková značka na bočním švu. Francouzské froté, 50% bavlna a 50% polyester. 285 g/m2.

  Kód:
  100033253
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Kruger svetr s kulatým výstřihem

  Kruger svetr s kulatým výstřihem

  Kruger svetr s kulatým výstřihem. Možnost značení uvnitř.Odtrhávací štítek pro větší pohodl.Kulatý výstřih.Plochý žebrový límeček.Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Dvojité stehování.Kontrastní šatnové poutko. Úplet z 52 % bavlny a 48 % polyester. 240 g/m2.

  Kód:
  100038236
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Unisex sportovní mikina Stony

  Unisex sportovní mikina Stony

  Unisex sportovní mikina Stony. Vnitřní kapsa na elektroniku.Přední kovový zip.Táhla zipu s příjemným gripem.Přední kapsy.Plochý žebrový límeček.Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Průkrčník ve dvou barvách.Praporková značka na bočním švu.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. 56% polyesteru, 37% bavlny a 7% Rayon a francouzské froté. 240 g/m2.

  Kód:
  100033260
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Mikina Arora s kapucí, zip v celé délce

  Mikina Arora s kapucí, zip v celé délce

  Mikina Arora s kapucí, zip v celé délce. Žebrový úplet bočních panelů.Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Stahovací šňůrka v kapuci.Klokaní kapsa.Sedlo.Podšívka single jersey uvnitř kapuce.Gravírovaná postříbřená očka.Saténová lemovka výstřihu.Kontrastní rybí steh. Úplet, 80% bavlna a 20% polyester. Z rubu česaný materiál. 300 g/m2.

  Kód:
  100038223
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská mikina Arora s kapucí, zip v celé délce

  Dámská mikina Arora s kapucí, zip v celé délce

  Dámská mikina Arora s kapucí, zip v celé délce. Žebrový úplet bočních panelů.Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Stahovací šňůrka v kapuci.Klokaní kapsa.Sedlo.Podšívka single jersey uvnitř kapuce.Gravírovaná postříbřená očka.Saténová lemovka výstřihu.Kontrastní rybí steh. Úplet, 80% bavlna a 20% polyester. Z rubu česaný materiál. 300 g/m2.

  Kód:
  100038224
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Pánská mikina na zip Groundie

  Pánská mikina na zip Groundie

  Pánská mikina na zip Groundie. Kontrastní barva podšívky single jersey.Vnitřní kapsa na elektroniku.Díry pro palce.Stahovací šňůrka v kapuci.Klokaní kapsa.Kontrastní plochý steh.Žebrový úplet spodního lemu.Žebrový úplet manžetek.Přední kovový zip.Průkrčník ve dvou barvách. 56% polyesteru, 37% bavlny a 7% Rayon a francouzské froté. 240 g/m2.

  Kód:
  100033258
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Dámská mikina Groundie s kapucí, zip v celé délce

  Dámská mikina Groundie s kapucí, zip v celé délce

  Dámská mikina Groundie s kapucí, zip v celé délce. Kontrastní barva podšívky single jersey.Vnitřní kapsa na elektroniku.Díry pro palce.Stahovací šňůrka v kapuci.Klokaní kapsa.Kontrastní plochý steh.Žebrový úplet spodního lemu.Žebrový úplet manžetek.Přední kovový zip.Průkrčník ve dvou barvách. 56% polyesteru, 37% bavlny a 7% Rayon a francouzské froté. 240 g/m2.

  Kód:
  100033259
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Unisex mikina na zip s kapucí Cypress

  Unisex mikina na zip s kapucí Cypress

  Unisex mikina na zip s kapucí Cypress. Možnost značení uvnitř.Odtrhávací štítek pro větší pohodl.Stahovací šňůrka v kapuci.Vnitřní kapsa na elektroniku.Klokaní kapsa.Žebrový úplet spodního lemu.Žebrový úplet manžetek.Dvojité stehování.Kontrastní šatnové poutko. Úplet z 52 % bavlny a 48 % polyester. 240 g/m2.

  Kód:
  100038235
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Domácí mikina

  Domácí mikina

  Domácí svetr z 220g fleecu, rub z 230g polyesteru který vzhledově připomíná vlnu. Univerzální velikost. Baleno se stuhou a potisknutelnou kartou.

  Kód:
  2009686M
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací
 • Mikinová bunda Varsity

  Mikinová bunda Varsity

  Mikinová bunda Varsity. Kontrastně barevný lem kolárku a rukávů.Kapsy na ruce.Značková nášivka na rukávu.Značka na zapínání.Plochý žebrový límeček.Žebrový úplet manžetek.Žebrový úplet spodního lemu.Potisk štítku technologií heat transfer pro větší pohodlí. Úplet z francouzského froté, 100% bavlna. 420 g/m2.

  Kód:
  100033243
  Více informací
  Cena:
  na dotaz
  Více informací